O nas

 

 

Wielu z nas chciałoby robić to co kocha robić najbardziej. Tak też jest z nami. Chcemy dzielić się z wami tym co nas interesuje i na czym znamy się najlepiej. Jako zwolennicy Świadomej Pielęgnacji przedstawiamy Wam wyjątkowe produkty, które pozwolą uzyskać piękną ,gładką, a tym samym zdrową skóre. Jednocześnie pokażemy Wam nowy wymiar pielęgnacji przy zastosowaniu naturalnych kosmetyków, które są zdrową alternatywą dla konwencjonalnych produktów pełnych szkodliwych substancji.

Dbając o Wasze i Nasze zdrowie prezentujemy  produkty, które  zostały stworzone z wysoko wyselekcjonowanych składników, a co za tym idzie są pełne naturalnych witamin, minerałów i antyoksydantów. Produkty Kahina Giving Beauty oraz Lush Botanicals działają wielotorowo dzięki czemu nasza skóra jest odżywiona, nawilżona, a komórki zmobilizowane do odnowy. W skład kosmetyków wchodzą bogate oleje nierafinowane, olejki eteryczne, roślinne ekstrakty,  żywe substancje aktywne, a na straży jakości składników stoją piękne , ciemne buteleczki z nieprzepuszczającego światła szkła, które ucieszą oko nawet najbardziej wybrednego estety.

Mamy nadzieję, iż doświadczenie z naszą marką zainspiruje Was do tego, aby dbać o siebie i swoje zdrowie w zgodzie z natura. ✨

 

Colima – Sklep z pasją  ❤